horso by themebuzz
Zarezerwuj w kalendarzu

Jako adwokat, jestem osobą z bardzo bogatym doświadczeniem popartym praktyką zawodową na rynku polskim, brytyjskim i azjatyckim. Biegle władam językiem hiszpańskim i angielskim. Doradzam i reprezentuję Klientów prywatnych oraz krajowe i zagraniczne podmioty gospodarcze. Często występuję w mediach w roli eksperta, między innymi w: Polska The Times, Gazeta Prawna, Strefa Nieruchomości, Polsat. Jestem prelegentką wielu konferencji i wystąpień, również międzynarodowych. Aktywnie współpracuję z firmą Sansa Advisors w Singapurze i Kalifornii, doradzając i negocjując w procesach M&A. Od wielu lat jestem członkiem Stowarzyszenia Narodowe Centrum Ojcostwa, które skutecznie działa na rzecz pomocy ojcom i rodzinom w trudnych i skomplikowanych sprawach sądowych.

Jako osoba, jestem pełnym empatii partnerem w Twojej sprawie. Wiem, że Twój sukces jest moim sukcesem, dlatego dokładam wszelkich starań, abyśmy razem osiągnęli zakładane cele. Bezwzględnie stawiam na jakość. To dzięki bogatemu doświadczeniu, sieci kontaktów i wypracowanym procedurom jestem w stanie prowadzić skutecznie najtrudniejsze sprawy. Biorąc pod uwagę powyższe, tworzę miejsce dla każdego, kto szuka profesjonalnej obsługi, na światowym poziomie, w butikowym stylu.

Zaufaj mi i specjalistom pracującym w mojej kancelarii.

Przez wiele lat zdobywałam wiedzę i umiejętności w renomowanych kancelariach w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Na bazie tak bogatego doświadczenia zbudowałam kancelarię, która jest w stanie skutecznie i kompleksowo pomagać Klientom w różnych gałęziach prawa.

W mojej kancelarii ofertę doraźnej i stałej obsługi prawnej kierujemy dla polskich i zagranicznych Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Oferujemy specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa (rodzinne, cywilne, karne, gospodarcze, pracy, administracyjne), a ponadto profesjonalną reprezentację w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

W naszej praktyce duży nacisk kładziemy na profesjonalizm, postępowanie zgodnie z etyką zawodową i wysoką jakość świadczonych usług. Stawiamy na indywidualne podejście i szersze spojrzenie na potrzeby Klienta, co pozwala nam przedstawić kilka możliwych rozwiązań w zleconych sprawach, a finalnie – wspólnie wybrać to najkorzystniejsze.

Co nas wyróżnia?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, kompleksowo i rzetelnie. Dbamy o profesjonalizm i komfort współpracy, oferujemy efektywne rozwiązania i skuteczne strategie biznesowe. 

Szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach prawa pozwala nam spojrzeć na problem z wielu perspektyw oraz znaleźć najbardziej optymalny i korzystny sposób rozwiązania. W prawie niezwykle ważny jest najmniejszy detal. To szczegóły często decydują o zwycięstwie w prowadzonej sprawie. Tylko skrupulatna i rzetelna praca pozwala nam osiągać najlepsze efekty.

Zdobyte kwalifikacje zawodowe pozwalają nam na swobodne poruszanie się w dziedzinach prawa, reprezentowaniu Klientów w sprawach cywilnych, karnych lub gospodarczych. Doradzamy Klientom polskim i międzynarodowym, indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Mamy przyjemność pracować z firmami reprezentującymi sektory produkcyjne, handlowe, usługowe, a także z branży nieruchomości oraz usług finansowych i ubezpieczeniowych. 

Oferujemy specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa, a ponadto zapewniamy profesjonalną reprezentację w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Zapraszam do współpracy

Kancelaria na co dzień współpracuje z wieloma specjalistami o uznanych i sprawdzonych kwalifikacjach zawodowych. Wśród naszych partnerów są: radcowie prawni, rzecznicy patentowi, kancelarie notarialne i komornicze, doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli i agencje detektywistyczne. Tak szerokie pole działania pozwala nam oferować kompleksowe usługi oraz efektywne strategie biznesowe, jednocześnie zachowując profesjonalizm i wysoki komfort współpracy. 

Postaw na jakość i skuteczność

Jak przygotować się do rozwodu?

Pełen proces począwszy od pytania: "Do jakiego sądu mam złożyć pozew", aż po kwestie dzieci i alimentów.

Jak przygotować pozew o alimenty?

Do jakiego sądu złożyć pozew? Co należy przygotować dodatkowo? Najważniejsze informacje.

Czy w Polsce warto zawierać intercyzę?

Czy warto w Polsce zawierać intercyzę? Z czym ona się wiąże? Jakie niesie to korzyści?

Call Now ButtonZadzwoń