horso by themebuzz
Zarezerwuj w kalendarzu

Negocjacje

Negocjacje

W praktyce miałam okazję uczestniczyć w bardzo wielu negocjacjach, podczas których obserwowałam i przeanalizowałam dziesiątki realnych sytuacji oraz blisko setki symulacji negocjacyjnych. Przyglądałam się, jak zespoły przygotowują się do rozmów, jak zbierają informacje, jak oceniają drugą stronę, jak dobierają narzędzia perswazji oraz jak konstruują argumentację. Dodatkowo, poznałam wartości i normy stojące za konkretnymi rozwiązaniami i propozycjami, co pozwoliło mi zagłębić się w dynamikę całego procesu negocjacyjnego.

Dzięki temu bogatemu doświadczeniu, jestem w stanie spojrzeć na proces negocjacji z bardzo szerokiej perspektywy oraz dokładnie go przeanalizować. Mogę dostarczyć Tobie lub Twoim pracownikom najwyższej jakości feedback oraz cenne wskazówki, które pomogą w negocjacjach i zwiększą ich efektywność.

Najczęściej pracuję w sytuacjach związanych z negocjacjami i doradztwem strategicznym. Moja praca obejmuje:

  • negocjacje i renegocjacje kontraktów,
  • budowę i testowanie strategii negocjacyjnych,
  • odbudowę zaufania w negocjacjach
  • minimalizację strat i ryzyka w sytuacjach, w których każdy ruch może wygenerować straty.

Dodatkowo, zajmuję się budowaniem aliansów i koalicji w celu osiągnięcia korzystnych warunków transakcji oraz negocjacjami w układach zakupu lub przejęcia firmy. Pracuję również w sytuacjach, w których strona jest zbyt mocno zaangażowana emocjonalnie lub ma “problem” personalny z partnerem negocjacji, takim jak niechęć, strach lub bliska zażyłość.

Moim celem jest pomóc klientom w osiągnięciu korzystnych wyników negocjacji poprzez dostarczenie im strategii, narzędzi i wsparcia, które pozwolą im skutecznie prowadzić negocjacje w różnych sytuacjach i osiągnąć swoje cele.

Call Now ButtonZadzwoń