O mnie

Jestem adwokatem. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wiedzę uzupełniałam, zbierając doświadczenie w renomowanych kancelariach prawniczych zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Biegła znajomość języków angielskiego i hiszpańskiego dawała mi pełną swobodę w obsługiwaniu klientów w środowisku międzynarodowym. Dzisiaj zabezpieczam interesy swoich Klientów, pracując w założonej przez siebie firmie. Na fundamencie swoich doświadczeń, wiedzy i umiejętności zbudowałam kancelarię, która skutecznie pomaga w sprawach prawnych klientom indywidualnym oraz krajowym i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Wieloletnia praktyka pozwala mi na elastyczną i kompleksową obsługę Klientów. Ponieważ cenię sobie profesjonalizm, zawodową etykę i jakość świadczonych usług, staram się przedstawić kilka możliwych rozwiązań prawnych w zleconych sprawach, dzięki czemu oczekiwania Klienta spełniam w sposób optymalny. 

Co mnie wyróżnia?

Misją kancelarii jest świadczenie skutecznego doradztwa prawnego oraz reprezentacja przed sądami i innymi organami państwa.

Kompleksowo i rzetelnie podchodzę do zindywidualizowanych potrzeb Klienta. Oferuję efektywne rozwiązania i strategie biznesowe, komfort współpracy oraz profesjonalizm. Zdobyte kwalifikacje zawodowe pozwalają mi na swobodne poruszanie się w dziedzinach prawa, reprezentowaniu Klientów w sprawach cywilnych, karnych czy też gospodarczych. Wykorzystując znajomość prawa oraz doświadczenie, znajduję najbardziej optymalny i korzystny sposób prowadzenia każdej zleconej mi sprawy. W prawie niezwykle ważny jest najmniejszy detal. To szczegóły często decydują o zwycięstwie w prowadzonej sprawie. Każdą z nich prowadzę osobiście, dlatego też z największą uwagą badam każdy wątek. Tylko skrupulatna i rzetelna praca pozwala mi osiągać najlepsze efekty, a co za tym idzie zadowolenie Klienta. Doradzam Klientom polskim i międzynarodowym, indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Mam przyjemność pracować z firmami reprezentującymi sektory produkcyjne, handlowe, usługowe, a także z branży nieruchomości oraz usług finansowych i ubezpieczeniowych. Oferuję specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa, a ponadto zapewniam profesjonalną reprezentację w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Kancelaria Prawna Katarzyna Stankiewicz

Kancelaria Prawna

Adwokat Katarzyna Stankiewicz 
ul. Gimnazjalna 18 lok. 3
01-364 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9.00 - 17.00